Drużyna rezerw meczem w Łosiowie zakończy 2023 rok

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Najbliższy weekend przyniesie ostatnie w tym roku pojedynki naszych drużyn młodzieżowych.

Rozgrywki zakończyły już Opolska Liga Juniorów Młodszych oraz Opolska Liga Trampkarzy. Obie ekipy Stali zrealizowały swoje cele – starsza grupa skończyła jesień na 3. pozycji, natomiast trampkarze bezpiecznie utrzymali się w lidze. W poniedziałek swoje rozgrywki zakończą młodzicy – niestety nasza drużyna opuści szeregi I ligi, a w poniedziałek ostatnim meczu podejmie zespół AP Biała (20.11, godz. 14:00).

Ostatni tegoroczny pojedynek rozegrają również piłkarze Stali II Brzeg. Oni także mogą być dumni z ostatniego półrocza – brzeżanie na półmetku rozgrywek A-klasy plasują się na 2. pozycji w tabeli, która na dziś gwarantowałaby awans do Klasy Okręgowej. W sobotę natomiast podopieczni Wojciecha Kaszuba stoczą bój o awans do kolejnej fazy terytorialnego Pucharu Polski. Te rozgrywki nasz drugi zespół w ostatnich latach traktuje bardzo poważnie – w 2022 roku Stalowcy zdobyli trofeum, zaś w 2023 roku brzeżanie dotarli aż do finału, ulegając w nim LZS-owi Starościn 1:4.

Pogoń Łosiów, najbliższy przeciwnik Stali II Brzeg występuje na co dzień w B-klasie. Po pierwszej części sezonu łosiowianie plasują się na 3. miejscu w tabeli, tracąc do lidera z Szydłowic jedynie dwa oczka.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 18 listopada o godzinie 13:00 na Stadionie w Łosiowie.

1/4 finału terytorialnego Pucharu Polski

Pogoń Łosiów – Stal II Brzeg

18.11.2023 (sobota), godz. 13:00

Stadion w Łosiowie

 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn