Trwa kompletowanie kadry Stali. Kolejni zawodnicy przedłużyli umowy

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Z przyjemnością możemy poinformować, że kolejni ważni zawodnicy przedłużyli umowę z naszym klubem. W sezonie 2022/23 Stal nadal reprezentować będą Jakub Czajkowski, Marcin Wdowiak i Kamil Ograbek.

Jakub Czajkowski w poprzednim sezonie był bardzo ważnym zawodnikiem w środku pola, a do swojej dobrej gry dorzucił dwie bramki i kilka asyst. Teraz „Czaja” zostaje w Brzegu i liczymy, że swoimi występami nadal będzie cieszył oczy brzeskich kibiców.

W klubie zostaje również Kamil Ograbek. 21-latek występujący na pozycji bocznego obrońcy lub pomocnika ma za sobą bardzo udane rozgrywki. Kamil szybko przebił się do wyjściowego składu i miejsca nie oddał już do końca sezonu, notując 32 mecze i będąc zarazem najlepszym asystentem w naszym zespole (siedem ostatnich podań).

Żółto-niebieskie barwy nadal reprezentował będzie stoper Marcin Wdowiak. 27-latek w poprzednim sezonie był podstawowym obrońcą naszego zespołu. Z każdym kolejnym meczem jego forma rosła, a wiosną cała linia defensywna brzeżan była już prawdziwym monolitem. Marcin zanotował łącznie 31 ligowych spotkań i zdobył jedną bramkę dla Stali.

Kuba, Kamil, Marcin – cieszymy się, że zostaliście z nami i życzymy powodzenia w nowym sezonie!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn