Trampkarze: Stal Brzeg – AP MMKS Kluczbork 9:0

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Stalowi trampkarze nie dali rywalom żadnych szans, pewnie wygrywając z ekipą z Kluczborka aż 9:0.

To była bardzo udana rehabilitacja po ostatniej wpadce w Czarnowąsach. Spotkanie nie miało jednak większej historii, gdyż brzeżanie byli po prostu o kilka klas lepsi od rywali i przeważali przez cały mecz. Już do przerwy żółto-niebieskim udało się zdobyć cztery bramki – hat-tricka skompletował Jakub Golański, a jedno trafienie dołożył Adam Zieliński. Po zmianie stron również i on dorzucił jeszcze dwa gole, a ponadto na listę strzelców wpisywali się Piotr Wiewióra, Aleksander Chorążyczewski i Oliwier Nikiel.

Ostatecznie Stal wygrała 9:0, dzięki czemu nasi trampkarze awansowali na 3. pozycję w tabeli. Podopieczni Jarosława Aleksandrzaka w dobrych humorach mogą przygotowywać się do ciekawego i istotnego starcia z rezerwami Odry Opole, które na brzeskim stadionie odbędzie się już w najbliższy wtorek.

5. kolejka OLT

Stal Brzeg – AP MMKS Kluczbork 9:0

bramki: A. Zieliński 3, Golański 3, Wiewióra, Nikiel, Chorążyczewski

Stal: Raczkowski – Bednarski, Galant, Gancarz, Golański, Jakubik, Młynarczyk, Pustowar, Wiewióra, A. Zieliński, J. Zieliński. Grali ponadto: Chorążyczewski, Czech, Jasiński, Jockel i Nikiel. Trener Jarosław Aleksandrzak.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn