Sparing: Stal Brzeg – Start Namysłów 5:0

Stalowcy nie pozostawili reprezentantowi "Okręgówki" żadnych złudzeń i pewnie wygrali środowy mecz kontrolny.

Przez całe 90 minut na murawie dominowali żółto-niebiescy, choć przed przerwą rywale od czasu do czasu jeszcze się odgryzali kontratakami. Do siatki trafiali jednak tylko podopieczni Pawła Schmidta. W 6. minucie na 1:0 trafił Jakub Chołast, a ten sam zawodnik w minucie 37. kapitalnym uderzeniem z dystansu podwyższył rezultat. Po zmianie stron dominacja naszej ekipy była jeszcze większa, a goście w zasadzie nie zagrozili brzeskiej bramce. Dublet ustrzelił Michał Sypek, zdobywając bramki w 70. i 78. minucie, a rezultat golem na 5:0 zamknął Rafał Brusiło.

Sparing nr 6

Stal Brzeg – Start Namysłów 5:0

bramki: Chołast 6′, 37′, Sypek 70′, 78′, Brusiło 83′

Stal: Firek – Zender, Kudra, Kopij, Szymczyk, Kuriata, Chołast, Hawryło, Bujakiewicz i dwóch zawodników testowanych. Grali również: Sztylka, Kowalski, Tupaj, Brusiło, Rakoczy, Górski, Dychus, Sypek, Poniewierski, Podgórski i zawodnik testowany. Trener Paweł Schmidt.