Sparing nr 6: Stal Brzeg – Start Namysłów (ZAPOWIEDŹ)

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W środowy wieczór nasi piłkarze na bocznej płycie Stadionu Miejskiego w Brzegu sprawdzą swoją formę na tle reprezentanta "Okręgówki".

Sztab szkoleniowy postanowił dokooptować jeszcze jednego sparingpartnera do dotychczasowej listy. Środowy pojedynek ma być zarazem jednostką treningową, ale również szansą na „wyrównanie” minut dla tych zawodników, którzy w rozegranych sparingach jak na razie występowali nieco rzadziej. Być może na murawie zobaczymy też kilku juniorów.

Start Namysłów na co dzień gra w Lidze Okręgowej. Po rundzie jesiennej czerwono-czarni plasują się na 4. pozycji w tabeli, mając w dorobku 31 punktów (10 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki, bramki 37:24). Do lidera ze Starościna namysłowianie tracą osiem oczek, a do wicelidera (Śląska Łubniany) – sześć. Warto dodać, że w zespole rywali występuje kilku piłkarzy z przeszłością w Stali – są nimi Łukasz Szpak, Adrian Janeczek i Piotr Urysz.

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią i będzie ostatnią okazją, by zobaczyć w Brzegu naszych piłkarzy przed startem wiosny. Serdecznie zapraszamy – początek meczu o godzinie 18:15.

Sparing nr 6

Stal Brzeg – Start Namysłów

21.02.2024 (środa), godz. 18:15

Stadion Miejski w Brzegu – boisko boczne

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn