Sparing nr 6: Polonia Bytom – Stal Brzeg 2:1

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W szóstym sparingu w ramach zimowego okresu przygotowawczego piłkarze brzeskiej Stali przegrali w Bytomiu z Polonią 1:2.

Brzeżanie na tle głównego faworyta do awansu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Stalowcy do przerwy prowadzili 1:0 po trafieniu Michała Maja z rzutu wolnego i mieli boiskowe wydarzenia pod kontrolą. Po zmianie stron trener Kamil Rakoczy dał okazję występu kilku zawodnikom testowanym i choć żółto-niebiescy nie odstawali, to za sprawą bramek Stefańskiego i Wolnego bytomianie wygrali 2:1. Nasi piłkarze mieli świetną okazję na wyrównanie, lecz Marcin Wdowiak trafił jedynie w słupek. Ostatecznie jedną bramką zwyciężyli faworyci z Bytomia, ale nasi zawodnicy dali nam wiele powodów do optymizmu.

Obszerniejsza relacja z meczu już wkrótce…

Sparing nr 6

Polonia Bytom – Stal Brzeg 2:1

bramki: Stefański 62′, Wolny 66′ – Maj 19′

Stal: Brzozowski – Ślesicki (46′ Kuriata), Kowalski (46′ Wdowiak), Kulejewski (46′ Lechowicz), Maj (46′ zawodnik testowany), Czajkowski (46′ Niemczyk), Sypek (46′ zawodnik testowany), Szela (46′ Dychus), Bronisławski (46′ zawodnik testowany), Ochwat, zawodnik testowany (46′ Celuch). Trener Kamil Rakoczy.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn