Sparing nr 1: Fortuna Głogówek – Stal Brzeg (ZAPOWIEDŹ)

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W środowe popołudnie piłkarze brzeskiej Stali rozegrają pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Rywalem żółto-niebieskiej ekipy będzie IV-ligowa Fortuna Głogówek.

 

Podopieczni Marcina Nowackiego od ubiegłego czwartku ciężko trenują na obiektach Stadionu Miejskiego w Brzegu. W międzyczasie na zajęciach pojawiają się kolejni zawodnicy testowani, którzy będą mieli okazję zaprezentować się również na murawie w Głogówku. O pierwszych ruchach transferowych w naszym zespole będziemy informować w najbliższych dniach.

 

Środowy przeciwnik Stali, a więc Fortuna Głogówek to solidny reprezentant IV ligi opolskiej. Drużyna Macieja Lisickiego stale notuje postęp – po awansie na poziom czwartoligowy w 2020 roku najpierw zajęła 15. miejsce, a w poprzednim sezonie była to znacznie lepsza, 6. pozycja. O ruchach transferowych w klubie z Głogówka na razie nie słychać – wiadomo jedynie tyle, że na kolejny sezon przedłużono umowę ze szkoleniowcem Fortuny.

 

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku Stadionu Miejskiego w Głogówku. Pierwszy gwizdek usłyszymy punktualnie o godzinie 18:00.

 

Sparing nr 1

Fortuna Głogówek – Stal Brzeg

13.07.2022 (środa), godz. 18:00

Stadion Miejski w Głogówku, ul. Damrota 12

fot. Janusz Pasieczny 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn