Juniorzy młodsi: Stal Brzeg – Pomologia Prószków 3:2

Kolejne trzy punkty powędrowały na konto naszych juniorów młodszych. Stalowcy po ciekawym meczu pokonali rówieśników z Prószkowa 3:2.

Po pierwszej połowie spotkania żółto-niebiescy byli na dwubramkowym prowadzeniu. W 23. minucie rezultat otworzył Mateusz Mozoła, a pięć minut później na 2:0 podwyższył Mikołaj Błaszczak. Po zmianie stron zaatakowali rywale. Już w 52′ przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową, na którą dość szybko, bo w 64′ odpowiedział Tomasz Górski. Stal prowadziła 3:1, ale na tym emocje się nie zakończyły. W 70. minucie zawodnicy Pomologii ponownie trafili do siatki, lecz na więcej nie było ich już stać. Podopieczni Wojciecha Kaszuba zainkasowali trzy oczka, które pozwoliły im awansować na pozycję wicelidera tabeli OLJM.