Trampkarze: Soccer College Śląsk Łubniany – Stal Brzeg 3:0

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Podopieczni Jarosława Aleksandrzaka zdecydowanie ulegli liderowi tabeli z Łubnian.

Przeciwnicy naszych trampkarzy weszli w mecz bardzo mocno, gdyż już po upływie ośmiu minut otworzyli rezultat. Pierwsza połowa fatalnie się rozpoczęła, a jeszcze gorzej zakończyła. W 40. minucie gospodarze zdobyli bowiem gola na 2:0. Mimo kilku dobrych okazji żółto-niebiescy nie potrafili umieścić futbolówki w siatce, natomiast w drugiej części gry jeszcze raz uczynili to zawodnicy z Łubnian, którzy ostatecznie wygrali to starcie 3:0.