Rezerwy: Śląsk II Łubniany/Brynica – Stal II Brzeg 2:1

Niemiłą niespodziankę sprawiła nam drużyna rezerw Stali Brzeg, która niespodziewanie przegrała w Brynicy.

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek. Znacznie więcej zaczęło się dziać po zmianie stron. Najpierw, w 59. minucie to gospodarze wyszli na prowadzenie. Stalowcy dążyli do wyrównania, ale czas upływał, a co gorsza drugą żółtą kartkę obejrzał Maksymilian Bożek i nasze rezerwy musiały grać w osłabieniu.

W 84. minucie było 1:1. Trafienie dla Stali II Brzeg zostało zapisane na konto zawodnika z Brynicy. Niestety nie była to ostatnia bramka tego dnia, bowiem 60 sekund po golu wyrównującym gospodarze przeprowadzili jeszcze jeden atak, który ostatecznie ustalił wynik na 2:1 dla ekipy rywali.