Zmiany w sztabie szkoleniowym

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Informujemy, że wraz z końcem 2022 roku pracę w Stali Brzeg zakończyli trenerzy Marek Szymocha, Damian Dziura, Amin Stitou i Dawid Wolak. Zarząd klubu podjął decyzję o nieprzedłużaniu kończących się z trenerami umów.

Damian Dziura pracował w Stali przez ostatnie kilka lat, pełniąc szereg funkcji: był trenerem młodzieży, pełnił funkcję koordynatora Akademii, był również asystentem Arkadiusza Batora przy pierwszym zespole, a od października 2021 roku prowadził drugą drużynę Stali Brzeg. Nasze rezerwy pod jego wodzą wywalczyły awans do A-klasy oraz zdobyły terytorialny Puchar Polski.

Marek Szymocha był związany z naszym klubem przez 12 lat – najpierw jako zawodnik, a od 2016 roku jako trener bramkarzy w Akademii oraz przy I zespole. Przez blisko 6,5 roku współpracował z ośmioma trenerami pierwszego zespołu: Sebastianem Sobczakiem, Krystianem Pikausem, Grzegorzem Podstawkiem, Piotrem Jackiem, Marcinem Domagałą, Arkadiuszem Batorem, Marcinem Nowackim i Kamilem Rakoczym.

Amin Stitou był w Stali Brzeg przez ostatnie 6,5 roku, od momentu awansu drużyny seniorów do III ligi. Jako bramkarz wystąpił w ponad stu meczach na poziomie III ligi, natomiast jako szkoleniowiec prowadził kilka grup naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej. Przez ostatnie pół roku Amin był trenerem zespołu młodzików.

Z klubu odchodzi również Dawid Wolak, który od lipca 2022 roku prowadził grupę orlików Stali Brzeg.

Wszystkim wymienionym trenerom serdecznie dziękujemy za ich pracę oraz wkład w rozwój klubu, życząc powodzenia w dalszej karierze.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn