Sparingowa sobota – zapowiedź meczów z Foto-Higieną i Śląskiem II

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W sobotę nasi piłkarze dwukrotnie wybiegną na murawę, by sprawdzić się w meczach kontrolnych.

O godzinie 9:00 na bocznej płycie Stadionu Miejskiego w Brzegu żółto-niebiescy zmierzą się z Foto-Higieną Gać. Nasi rywale aktualnie zajmują 6. pozycję w tabeli IV ligi dolnośląskiej (grupa wschodnia). Podopieczni Krystiana Pikausa jesienią wygrali 8 spotkań, 1 zremisowali i 6 przegrali. Sobotni pojedynek dla gacian również będzie pierwszym sparingiem w 2023 roku.

Sparing nr 1

Stal Brzeg – Foto-Higiena Gać

14.01.2023 (sobota), godz. 9:00

Stadion Miejski w Brzegu – boisko ze sztuczną nawierzchnią

Tego samego dnia, o godzinie 13:15 we Wrocławiu piłkarze Stali zagrają z drugoligowymi rezerwami Śląska Wrocław. Zespół trenera Krzysztofa Wołczka ma za sobą nieudane półrocze, które zakończył na ostatniej, 18. pozycji w tabeli eWinner II ligi. Druga drużyna „Wojskowych” jesienią wygrała 4 spotkania, 6 zremisowała i 9 przegrała, a aktualnie do bezpiecznego miejsca traci cztery punkty.

Sparing nr 2

Śląsk II Wrocław – Stal Brzeg

14.01.2023 (sobota), godz. 13:15

Centrum Piłkarskie Ślęzy Wrocław, ul. Kłokoczycka 5

W obu pojedynkach szkoleniowiec żółto-niebieskich Kamil Rakoczy planuje przetestować sporą grupę testowanych zawodników, którzy trenują z zespołem od początku tego tygodnia. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć, jak zaprezentują się potencjalni nowi piłkarze Stali, serdecznie zapraszamy na oba mecze.

fot. Przemysław Nijakowski

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn