Firma Work & Team Sp. z o. o. nowym sponsorem naszego klubu!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Niezwykle miło nam poinformować, że do grona sponsorów brzeskiej Stali dołączyła prężnie rozwijająca się firma Work & Team Sp. z o. o!

Agencja Pracy Tymczasowej WORK & TEAM wpisana w rejestrze pod numerem 27106, pomaga klientom od 2017 roku dynamicznie rozwijać się na ogólnopolskim rynku pracy. Firma zajmuje się działaniami związanymi z zatrudnianiem cudzoziemców. Jej prace obejmują m.in. przygotowanie dokumentów, organizacje podróży do pracy, przygotowanie badań, kursów, szkoleń.

W ramach usługi 'leasing pracowniczy’ firma Work & Team oferuje rekrutacje i sprowadzenie pracowników do Polski, a także przejmuje na siebie wszelkie obowiązki pracodawcy. Praca tymczasowa to usługa polegająca na zatrudnieniu potrzebnych pracowników w okresie (nawet bardzo krótkim), w którym dana firma ich potrzebuje. Usługa ta upraszcza oraz racjonalizuje proces zatrudnienia w przedsiębiorstwie.

Oferta pracy tymczasowej firmy Work & Team gwarantuje natychmiastowe dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb Państwa firmy. Usługa ta pozwala również skutecznie dostosować potrzeby na pracowników w okresie sezonowych wzrostów sprzedaży, zaplanowanych urlopów wypoczynkowych. Pozwala też dostosować zapotrzebowanie na pracowników w zmiennych cyklach produkcyjnych.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy Work & Team – www.pracownicy-ukrainscy.pl.

Serdecznie witamy na żółto-niebieskim pokładzie i dziękujemy za zaufanie!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn