Weekendowy rozkład jazdy Akademii

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W zasadzie jest to ostatni weekend z naszymi zespołami młodzieżowymi w tym sezonie - rozgrywki zakończy drużyna rezerw, juniorów młodszych i trampkarzy.

Druga drużyna Stali u siebie podejmie Victorię II Chróścice. Dla obu ekip jest to pojedynek, w którym mogą jedynie podreperować swoją końcową pozycję w tabeli, bo nie grozi już im ani walka o baraże, ani o utrzymanie.

Rezerwy (A-klasa)

Stal II Brzeg – Victoria II Chróścice

11.06.2023 (niedziela), godz. 17:00

Również w niedzielę, o godzinie 11:00 juniorzy młodsi zagrają wyjazdowe spotkanie z Pomologią Prószków. Tu również nic już się nie zmieni – żółto-niebiescy mają już zapewnione 3. miejsce na koniec sezonu.

Juniorzy młodsi (OLJM)

Pomologia Prószków – Stal Brzeg

11.06.2023 (niedziela), godz. 11:00

Znacznie bardziej istotne starcie dla układu tabeli rozegrają trampkarze Stali. Niestety żółto-niebiescy mogą już awansować tylko o jedną pozycję, natomiast ich rywal z Łubnian walczy o 1. miejsce, gdyż obecnie jest wiceliderem i traci punkt do MKS-u Gogolin.

Trampkarze (OLT)

Stal Brzeg – Soccer College Łubniany

09.06.2023 (piątek), godz. 18:00

Młodzicy najprawdopodobniej pożegnają się z rozgrywkami OLM, lecz przed nimi jeszcze trzy spotkania w tym sezonie i kolejne zbieranie futbolowych szlifów i doświadczenia. Podopieczni Grzegorza Galanta i Patryka Firka zagrają w poniedziałek z Polonią Nysa.

Młodzicy (OLM)

Stal Brzeg – Polonia Nysa

12.06.2023 (poniedziałek), godz. 18:00

fot. Mirosław Szozda

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn