Trener Kamil Rakoczy: to było bardzo ważne zwycięstwo

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Trener Stali Brzeg Kamil Rakoczy skomentował dla nas zwycięstwo swojego zespołu nad MKS-em Kluczbork (3:2), które zapewniło brzeżanom awans do półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski.

To było dla nas bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ w tabeli III ligi jesteśmy na ostatnim miejscu i ta drużyna potrzebowała wygranej w tak ważnym, prestiżowym meczu. To nam się udało i z tego jesteśmy bardzo zadowoleni. Zespół nabierze teraz pewności siebie, której bardzo potrzebuje. Chłopaki swoim wysiłkiem zasłużyli dzisiaj na to – powiedział szkoleniowiec Stali.

Mecz przebiegał zgodnie z naszymi przewidywaniami. MKS nie był łatwym rywalem, gdyż jest to drużyna bardzo niewygodna, dobrze ułożona taktycznie. Mieliśmy swój plan na to spotkanie. Fajnie, że Łukasz Piontek strzelił bramkę w swoim debiucie i to nam otworzyło wynik, natomiast później znowu w głównej roli pokazał się arbiter, który ten rzut karny wyczarował „z kapelusza”. W przerwie chcieliśmy coś zmienić, rozmawialiśmy z chłopakami, natomiast nie do końca przyniosło to efekt. Ta nerwówka cały czas była u nas widoczna, za wszelką cenę chcieliśmy wygrać i chyba przez to nie wszystko na boisku nam wychodziło. Chwała chłopakom, że potrafili odwrócić wynik z 1:2 na 3:2 i to mnie ogromnie cieszy, że drużyna pokazała charakter w trudnych momentach. To na pewno napędzi nas na następne spotkania – zakończył Kamil Rakoczy.

fot. opolskiesport.pl

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn