Trampkarze przed pierwszym meczem barażowym

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Już w sobotę na Stadionie Miejskim w Brzegu nasi trampkarze rozegrają pierwsze spotkanie barażowe o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Rywalem podopiecznych Jarosława Aleksandrzaka będzie Lechia Zielona Góra. Zielonogórzanie rundę jesienną zakończyli na 1. miejscu w tabeli lubuskiej I ligi trampkarza, wygrywając 13 meczów i tylko raz przegrywając. Jedynym pogromcą Lechii okazali się rówieśnicy ze Stilonu Gorzów, którzy we wrześniu zwyciężyli 4:3.

Jeszcze lepiej w ostatnim półroczu radzili sobie młodzi brzeżanie, którzy przeszli przez Opolską Ligę Trampkarza jak burza. Stalowcy wygrali wszystkie 14 ligowych spotkań i z przewagą 12 punktów nad Odrą II Opole zameldowali się w barażach. Pojedynek z Lechią Zielona Góra z pewnością będzie najtrudniejszym wyzwaniem naszych zawodników w tym sezonie, ale wierzymy, że chłopaki potwierdzą swoją siłę i w dwumeczu pokażą się z jak najlepszej strony.

Rewanż odbędzie się cztery dni później, w środę o godzinie 12:00 w Zielonej Górze. Zwycięzca dwumeczu awansuje do Centralnej Ligi Juniorów U-15, w której na wiosnę będzie rywalizował z zespołami z makroregionu, w tym m.in. Śląskiem Wrocław, Odrą Opole, Górnikiem Zabrze czy Zagłębiem Lubin.

🏆 I mecz barażowy o CLJ U-15
⚽️ Stal Brzeg 🆚 Lechia Zielona Góra
📅 19.11.2022 (sobota), godz. 12:00
🏟️ Stadion Miejski w Brzegu

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn