Spotkanie wigilijne 2022

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W poniedziałek, 12 grudnia 2022 r. w Restauracji Mario odbyła się klubowa wigilia BTP Stali Brzeg. Była to świetna okazja do rozmów, podziękowań i podsumowań mijającego roku.

Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się: Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, Starosta Powiatu Brzeskiego Jacek Monkiewicz, Prezes Opolskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Garbowski, radny miejski i były piłkarz Stali Janusz Żebrowski, zawodnicy, sztab szkoleniowy pierwszego zespołu i Akademii oraz działacze i sponsorzy naszego klubu.

Podczas spotkania Prezes Piotr Scąber wraz z Wiceprezesem Mariuszem Firkiem złożyli serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom oraz darczyńcom naszego klubu, bez których brzeska Stal nie mogłaby funkcjonować na takim poziomie, jak obecnie. Wszyscy sponsorzy otrzymali również drobne upominki.

Życzenia zdrowia i pomyślnej rundy wiosennej naszym zawodnikom złożyli Burmistrz Jerzy Wrębiak i Starosta Jacek Monkiewicz. Trener Kamil Rakoczy i kapitan zespołu Damian Celuch zapewnili natomiast, że zespół w przyszłym roku zrobi wszystko, aby uratować dla naszego miasta III ligę. Dyrektor Akademii Grzegorz Galant przypomniał liczne sukcesy naszej młodzieży w ostatnich dwunastu miesiącach.

Następną częścią klubowej wigilii było przyznanie odznaczeń Opolskiego Związku Piłki Nożnej, które wręczył prezes OZPN-u Tomasz Garbowski wraz ze Stanisławem Preisem, wiceprzewodniczącym Wydziału Bezpieczeństwa OZPN. Odznaczenia otrzymali: wiceprezes naszego klubu Mariusz Firek, zasłużony działacz Stali Eugeniusz Konopka oraz Krzysztof Kulwicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Państwa Alicji i Mariusza Firek, właścicieli Restauracji Mario, za przepyszną kolację i możliwość wspólnego spędzenia czasu.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn