Sparing nr 2: Stal Brzeg – Śląsk II Wrocław (ZAPOWIEDŹ)

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Już we wtorek kolejną grę kontrolną rozegrają brzeżanie, którzy na własnym obiekcie podejmą spadkowicza z II ligi - rezerwy Śląska Wrocław.

Przez zespołem Stalowców kolejny ważny tydzień w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Dwa sparingi, które rozegramy w ciągu najbliższych dni powinny przynieść odpowiedzi na kilka pytań związanych z kwestiami personalnymi. Trener Paweł Schmidt bacznie przygląda się zawodnikom testowanym i wkrótce powinniśmy poznać kolejne nazwiska, które zwiążą się z naszym klubem na następny sezon.

Nasi rywale, a więc Śląsk II Wrocław przystąpią do nowych rozgrywek jako spadkowicze z II ligi, choć z ekipy z poprzedniego sezonu nie zostało zbyt wiele. Latem nowym szkoleniowcem tej drużyny został Michał Hetel, który zastąpił Krzysztofa Wołczka. Kadra drużyny rezerw WKS-u również uległa dużej przebudowie i odmłodzeniu. Jej trzon stanowić będą zawodnicy z zespołu U-19. Trójkolorowi rozegrali jak na razie dwa mecze sparingowe: z Lechią Zielona Góra (3:1) i Sandecją Nowy Sącz (2:2).

Początek spotkania o godzinie 17:00. Wstęp wolny – zapraszamy!

Sparing nr 2

Stal Brzeg – Śląsk II Wrocław

18.07.2023 (wtorek), godz. 17:00

Stadion Miejski w Brzegu

fot. Przemysław Nijakowski

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn