Sklep z odzieżą męską VILLARO nowym sponsorem Stali!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Przed dzisiejszym meczem mamy jeszcze świetne wieści dla całego klubu. Nowym sponsorem Stali Brzeg został sklep z odzieżą męską VILLARO!

Villaro to Polski Producent odzieży męskiej, który dziś, 9 marca otworzył swój salon w Brzegu w Centrum Handlowym S1 przy ul. Łokietka 24B. Znajdziecie tu dziesiątki modeli garniturów, setki wzorów koszul, odzież wierzchnią i dodatki – wszystko w cenach producenta i specjalnych promocjach!

W dniu otwarcia do każdej zakupionej koszuli krawat dostaniecie w prezencie, na cały asortyment obowiązywać będzie też promocja 2+1 Gratis – więc przy zakupie dwóch sztuk, trzecią otrzymacie zupełnie za darmo!! Nie zabraknie słodkości i szampana, a wszystko po to, by jak najhuczniej uczcić ten wyjątkowy moment.

VILLARO to polska marka w asortymencie, której znajduje się głównie odzież wizytowa, ale także odzież codzienna, okrycia wierzchnie, obuwie i dodatki – modele przeznaczone dla różnych typów sylwetek i wieku. Zespół Doradców Wizerunku służy pomocą przy doborze idealnego ubioru, dopasowując go zarówno do okazji, jak i sylwetki – tu poczujesz, jak Twój styl nabiera mocy!!

Podpisy na umowie sponsorskiej złożyli prezes BTP Stal Brzeg Piotr Scąber i pan Maciej Pabisiak – przedstawiciel firmy.

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do zakupów w sklepach VILLARO!

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej naszego nowego sponsora: https://villaro.pl/

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn