Rezerwy: Stal II Brzeg – Polonia Domaszowice 5:2

Zawodnicy rezerw Stali Brzeg pokazali duży charakter i pomimo tego, że przegrywali z Polonią Domaszowice już 0:2, zdołali odwrócić losy spotkania.

Po pierwszej połowie na prowadzeniu byli przyjezdni. Rezultat w 21. minucie otworzył Janusz Luberda. Stalowcy przed zmianą stron mieli swoje szanse, ale ich gra mimo wszystko nie porywała. Podobnie było w pierwszym kwadransie po zmianie stron. W 58. minucie sytuację sam na sam ze Stankiewiczem wykorzystał Fiedeń i Polonia Domaszowice prowadziła już 2:0.

Żółto-niebiescy zareagowali błyskawicznie na utratę drugiej bramki i już minutę później zmniejszyli straty. W 59. minucie futbolówka po uderzeniu Kusicielka wtoczyła się do siatki i było 1:2. Od tego momentu rozpoczął się koncert podopiecznych Dariusza Żaka. Ostatecznie kolejne trafienie zanotował Kusicielek, dublet ustrzelił Nędzyński, a wynik w doliczonym czasie ustalił Makos. Stal II Brzeg po znakomitych 30 minutach drugiej połowy pokonała Polonię Domaszowice 5:2.

24. kolejka A-klasy (grupa 2)

Stal II Brzeg – Polonia Domaszowice 5:2

bramki: Kusicielek 59′, 77′, Nędzyński 69′, 84′, Makos 90+3′ – Luberda 21′, Fiedeń 58′

Stal: Łopatka (46′ Stankiewicz) – Bielecki (46′ Sajdyk), Sikora (70′ Grajcar), Pietrzak, Galant (46′ Makos), Bożek, Ziemba, Wojciechowski, Nędzyński, Kusicielek, Skakun. Trener Dariusz Żak.