Juniorzy młodsi: Stal Brzeg – Start Namysłów 8:0

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Koncertowa gra naszych juniorów młodszych zakończyła się bardzo okazałym zwycięstwem nad Startem Namysłów.

Żółto-niebiescy wypunktowali rywala jak wytrawny bokser. Już do przerwy było 2:0 dla Stali – do siatki trafiali Karol Chromik i Jakub Kołodziej. Egzekucja została dopełniona w drugiej połowie spotkania. Ogromna dominacja brzeżan zakończyła się bramkami Roberta Sikory, Jakuba Pawlicy, Jakuba Zielińskiego, Roberta Ożóga i Tomasza Górskiego (dwukrotnie).

Nasi juniorzy młodsi pokonali Start Namysłów aż 8:0, dzięki czemu nadal zajmują 3. miejsce w tabeli OLJM.