Rezerwy: przed derbowym starciem z Olimpią Lewin Brzeski

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Przed drużyną rezerw Stali bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek derbowy z Olimpią Lewin Brzeski.

Będzie to zarazem starcie na szczycie tabeli A-klasy. Lewinianie bowiem, w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, w obecnych rozgrywkach spisują się znakomicie i wspólnie ze Startem II Namysłów przewodzą tabeli. Brzeżanie z kolei plasują się na 3. miejscu, tracą do Olimpii jedynie dwa oczka, a ostatnimi czasy notują bardzo dobre rezultaty. W przypadku żółto-niebieskich mówimy o czterech wygranych w pięciu ostatnich meczach.

Podopieczni Marka Zagórskiego w bieżącym sezonie wygrali 6-krotnie, 4 razy remisowali i tylko raz uznali wyższość przeciwników – w pojedynku ze Startem II Namysłów (0:3). Szczególnie dobre rezultaty lewinianie notują na własnym stadionie, gdzie zwyciężyli aż pięć razy.

Mecze Stali II z Olimpią Lewin Brzeski w ubiegłym sezonie były bardzo emocjonujące. Na wyjeździe nasi zawodnicy wygrali 4:2, natomiast w Brzegu padł remis 2:2. Rywale oba trafienia zdobyli wówczas w doliczonym czasie gry. Również i tym razem możemy spodziewać się ciekawego pojedynku, dlatego wszystkich kibiców zapraszamy do Lewina Brzeskiego, by kibicować naszym chłopakom.

12. kolejka A-klasy (grupa 2)

Olimpia Lewin Brzeski – Stal II Brzeg

05.11.2023 (niedziela), godz. 13:30

Stadion im. Mieczysława Kawiaka w Lewinie Brzeskim

fot. www.brzeg24.pl

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn