Rafał Brusiło pierwszym wzmocnieniem Stali!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Informujemy, że nowym zawodnikiem Stali i zarazem pierwszym wzmocnieniem przed startem nowego sezonu został Rafał Brusiło. 34-latek w ostatnim czasie występował na poziomie I ligi w Skrze Częstochowa.

Budowę kadry na nowy sezon rozpoczynamy od prawdziwej bomby transferowej. Tak określić możemy transfer niezwykle doświadczonego Rafała Brusiły, który posiada łącznie grubo ponad 200 występów na poziomie I i II ligi. Jeszcze w ubiegłych rozgrywkach Rafał reprezentował barwy występującej na zapleczu Skry Częstochowa, pojawiając się na murawie 20-krotnie. Nasz nowy zawodnik powinien być więc ogromnym wzmocnieniem młodego zespołu Stali i jesteśmy przekonani, że stanie się liderem żółto-niebieskiej ekipy.

Pomocnik urodził się 21 kwietnia 1989 r., ma 179 cm wzrostu i waży 72 kg. Jego pierwszym klubem była Ślęza Wrocław, gdzie występował w drużynach juniorskich, a następnie zespole seniorskim w II i III lidze. Od sezonu 2014/15 Brusiło był piłkarzem Odry Opole. Z niebiesko-czerwonymi wywalczył awans najpierw do II, a następnie do I ligi. Pięć lat w zespole z Oleskiej obfitowało więc w naprawdę duże sukcesy. Ostatnie cztery sezony 34-latek spędził w Skrze Częstochowa, gdzie rozgrywkach 2020/21 również świętował awans do II ligi. W ekipie spod Jasnej Góry Brusiło zanotował łącznie 105 meczów i zdobył 6 goli. W zakończonych niedawno rozgrywkach pomocnik zaliczył 20 występów, ale jego drużyna nie zdołała uchronić się przed spadkiem z Fortuna I ligi.

Rafał, witamy w Stali i życzymy powodzenia!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn