Przekaż swoje 1,5% na rzecz BTP Stal Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Początek roku to czas rozliczeń podatku od osób fizycznych. Każdy z nas może przeznaczyć 1,5% z własnego PIT na konto dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego, do których zaliczamy także klub BTP Stal Brzeg.

BTP Stal Brzeg jest największym klubem sportowym w Brzegu, w którym gra i trenuje około 250 zawodników, w tym ponad 220 młodych adeptów piłki nożnej. Nasz klub posiada drużyny młodzieżowe w najwyższych klasach rozgrywkowych w województwie. Doświadczona kadra trenerska, bardzo dobra infrastruktura, zaangażowanie władz miasta i sponsorów sprawiają, że nasza młodzież radzi sobie bardzo dobrze w tych rozgrywkach, co roku plasując się w górnych rejonach tabel. Efekty tej dobrej pracy widzieliśmy również choćby w minionym roku, kiedy sukcesy świętowali juniorzy z zespołu rezerw (awans do A-klasy, terytorialny Puchar Polski), trampkarze (zwycięstwo w Opolskiej Lidze Trampkarza i gra w barażach do CLJ U-15) czy młodzicy (awans do Opolskiej Ligi Młodzika). Potwierdzeniem wysokiego poziomu szkolenia było przyznanie naszej Akademii „srebrnej gwiazdki” w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% z Państwa podatków, co pomoże nam na dalszy rozwój i przyczyni się do kolejnych sukcesów zawodników BTP Stal Brzeg. Pańska pomoc jest bezcenna, zwłaszcza w tak niełatwych czasach dla klubów sportowych jak teraz.

Jak przekazać 1,5% na rzecz Stali?

1. W odpowiedniej rubryce wpisujemy nr KRS (0000186782).

2. Jako OPP wpisz: „Brzeskie Towarzystwo Piłkarskie Stal Brzeg”.

Pamiętajcie – nic Was to nie kosztuje!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn