Patryk Drożyński nowym piłkarzem Stali Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Start rundy wiosennej coraz bliżej, dlatego najwyższy czas zaprezentować nowych zawodników w ekipie brzeskiej Stali. Pierwszym z nich jest napastnik Patryk Drożyński!

Nowy snajper żółto-niebieskich urodził się 30 marca 1996 roku. W swojej karierze reprezentował barwy Śląska Wrocław, gdzie występował w zespołach juniorów oraz drużynie rezerw. Kolejnymi klubami były Bystrzyca Kąty Wrocławskie, Kolektyw Radwanice, Zachód Sobótka i Bielawianka Bielawa, gdzie zaliczył swój najlepszy sezon w karierze. W rozgrywkach 2020/21 napastnik zdobył aż 36 bramek, dzięki czemu został królem strzelców IV ligi dolnośląskiej. Sukcesy drużynowe Patryk Drożyński świętował również w sezonie 2021/22. Napastnik, będąc już piłkarzem Polonii Nysa, przyczynił się do awansu tego zespołu do rozgrywek III ligi. Kolejnym przystankiem naszego piłkarza był niemiecki SV Petersdorf, skąd trafił do Galakticosu Solna. Czwartoligowe boiska ponownie służyły 27-latkowi – choć jego zespół spadł z ligi, to napastnik ponownie popisywał się dobrą skutecznością, zdobywając w sezonie 2022/23 12 ligowych bramek. Zawodnik ostatnio występował w zespole WKS Wierzbice.

Nasz nowy piłkarz w okresie przygotowawczym pokazał się z naprawdę dobrej strony, zdobywając w zimowych sparingach trzy gole (jeden z Miedzią II Legnica i dwa z Polonią Stalą Świdnica). Jesteśmy przekonani, że Patryk okaże się sporym wzmocnieniem naszej ofensywy i dołoży swoją cegiełkę do – mamy nadzieję – jak najlepszych wyników Stali Brzeg.

Patryk, witamy na pokładzie i życzymy sukcesów!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn