KS iPrime Bogacica – Stal Brzeg 2:2

Podział punktów w hitowym meczu 9. kolejki BS Leśnica IV ligi opolskiej. Stalowcy zremisowali z KS iPrime Bogacica 2:2.

Brzeżanie prowadzili w tym spotkaniu już 2:0 po bramkach Macieja Rakoczego i Jakuba Kowalskiego. Od 28. minuty nasza drużyna musiała grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Rafała Brusiły. Gospodarze z Bogacicy wykorzystali ten fakt w drugiej połowie spotkania – najpierw rzut karny skutecznie wykonał Pielok, z kolei w doliczonym czasie w naszej szesnastce najlepiej odnalazł się… bramkarz miejscowych Damian Rozmus, zapewniając zespołowi KS iPrime Bogacica jeden punkt.

Relacja z meczu już niebawem na naszej stronie internetowej…