Kolacja pierwszego zespołu w Restauracji Mario

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Dziś w Restauracji Mario odbyła się uroczysta kolacja naszej drużyny przed startem nowego sezonu. Wzięli w niej udział zawodnicy Stali Brzeg, trenerzy, zarząd oraz zaproszeni goście - Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, wicewojewoda opolski Tomasz Witkowski i radny naszego miasta oraz były piłkarz Stali Janusz Żebrowski.

Wszystkich zebranych przywitał Prezes Piotr Scąber, dziękując za przybycie i życząc naszym zawodnikom udanego startu rozgrywek. Nadzieje na dobry sezon w wykonaniu Stalowców wyrazili również Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, wicewojewoda opolski Tomasz Witkowski i Janusz Żebrowski. Burmistrz życzył Stalowcom dobrego sezonu i jak najszybszego powrotu do III ligi, a także zapewnił o dalszym wspieraniu klubu ze strony miasta.

Serdecznie dziękujemy właścicielom Restauracji Mario – Państwu Mariuszowi i Alicji Firek za pyszną kolację oraz możliwość miłego spędzenia czasu. Mamy nadzieję, że integracja zespołu przyniesie owoce na murawie!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn