Juniorzy młodsi: Stal Brzeg – Piast Strzelce Opolskie 3:1

Drużyna juniorów młodszych w zaległym meczu 8. kolejki OLJM pokonała rówieśników ze Strzelec Opolskich 3:1.

Nie było to jednak łatwe spotkanie. Po pierwszej, nudnej połowie wynik brzmiał 0:0, ale w drugiej odsłonie niespodziewanie to rywale jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Brzeżanie od 56. minuty musieli więc gonić wynik, ale podopieczni Wojciecha Kaszuba pokazali charakter i zgarnęli trzy punkty. W 70′ stan meczu wyrównał Mateusz Mozoła, a już dwie minuty później na 2:1 dla Stali podwyższył Tomasz Górski. Rezultat na 10 minut przed końcem na 3:1 ustalił ponownie Mozoła.

Stalowcy zgarnęli trzy oczka, które pozwoliły im umocnić się na 3. pozycji w tabeli. W sobotę żółto-niebiescy zagrają u siebie z Polonią Nysa.