Gra Akademia

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Przed nami kolejny weekend z meczami drużyn Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg. Część z nich swoje spotkania rozegrała już w piątek.

Swoje starcie rozegrali trampkarze, którzy wysoko przegrali z liderem rozgrywek z Opola. Żółto-niebieski team U-15, który przed nowym sezonem został znacząco odmłodzony jak na razie nie zapunktował, ale oczywiście liczymy, że chłopaki już niebawem się odblokują.

3. kolejka OLT

Odra Opole – Stal Brzeg 8:0

Pierwsze spotkanie w I lidze młodzika mają za sobą również podopieczni Grzegorza Galanta. Stalowcy powalczyli z Victorią Chróścice i do przerwy remisowali 1:1, lecz ostatecznie musieli uznać wyższość rywala. Pierwsze koty za płoty i w kolejnych meczach powinno być lepiej.

I liga młodzika

Stal Brzeg – Victoria Chróścice 2:8

A co przed nami? W niedzielę czeka nas między innymi mecz drużyny rezerw. Od razu będą to „małe derby”, bo starcia z Victorią Kościerzyce zawsze są bardzo emocjonujące i ciekawe. Rywale rozpoczęli sezon w dobrym stylu, natomiast brzeżanie wciąż oczekują na pierwsze trzy punkty. Liczymy na zwycięstwo podopiecznych Wojciecha Kaszuba.

3. kolejka A-klasy

Stal II Brzeg – Victoria Kościerzyce

03.09.2023 (niedziela), godz. 13:00

W gazie są nasi juniorzy młodsi, którzy mają na koncie sześć oczek (jedyny przegrany mecz to walkower za spotkanie z Pomologią). Żółto-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z niepokonanym MKS-em Gogolin i to będzie bardzo dobry sprawdzian dla naszych chłopaków.

4. kolejka OLJM

MKS Gogolin – Stal Brzeg 

03.09.2023 (niedziela), godz. 10:00

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn