Damian Ślesicki wzmacnia brzeską drużynę

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Aby wiosną skutecznie rywalizować na III-ligowych boiskach, drużyna Stali Brzeg potrzebowała więcej jakości. Tę powinny przynieść kolejne transfery, w tym również najnowszy, jakim jest przyjście do Brzegu Damiana Ślesickiego.

Urodzony 9 czerwca 1999 r. piłkarz mierzy 1,85 m, waży 73 kg i pochodzi z Mławy. Jego pierwszym klubem była miejscowa Mławianka, a także nieodległa Legionovia Legionowo, gdzie Damian występował w zespołach młodzieżowych i juniorskich.

Debiut bocznego obrońcy w seniorskiej piłce przypadł na sezon 2017/18. Były to z resztą bardzo udane rozgrywki – w barwach III-ligowego Ursusa Warszawa Ślesicki rozegrał łącznie 27 meczów. Dobre występy zaowocowały transferem do KKS-u Kalisz, gdzie zawodnik spędził dwa lata na poziomie III ligi. Kolejnym klubem w karierze była I-ligowa wówczas Arka Gdynia – w zespole z Trójmiasta nasz nowy piłkarz rozegrał 8 spotkań, a następnie przeniósł się do III-ligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatnim przystankiem bocznego obrońcy był norweski klub Volda TI Fotball.

Damian powinien wzmocnić rywalizację w zespole na kilku pozycjach. Zawodnik posiada duże doświadczenie w III lidze, miał również epizody na zapleczu Ekstraklasy i głęboko wierzymy, że pomoże Stali Brzeg w osiągnięciu zakładanych celów na wiosnę.

Witamy w Stali i życzymy powodzenia!

 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn