Akademia piłkarska

Damian Dziura nie jest już koordynatorem Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Informujemy, że wraz z końcem maja Damian Dziura przestał pełnić obowiązki koordynatora Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg.

Damian Dziura przewodził naszej Akademii przez ostatnie 9 lat. W tym czasie wykonał ogrom pracy zarówno na polu sportowym (znaczący wzrost poziomu szkolenia naszej młodzieży), jak i organizacyjnym.

Akademia Piłkarska Stal Brzeg stała się największą w okolicy, wzrosła liczba zarówno młodych adeptów futbolu trenujących w Stali, jak i pracujących w niej trenerów. Efektem tego były liczne sukcesy naszej młodzieży – czy to indywidualne (promocja wielu zawodników do najlepszych Akademii w kraju, zaproszenia na testy do klubów ekstraklasowych, regularne powołania piłkarzy do kadr wojewódzkich), czy drużynowe (Mistrzostwo Opolszczyzny Juniorów, gra w barażach o CLJ U-15 i CLJ U-17).

Wzrost poziomu szkolenia w naszej Akademii został również doceniony przez PZPN, dzięki czemu otrzymaliśmy „brązową gwiazdkę” w I oraz III cyklu programu certyfikacji szkółek piłkarskich. Serdecznie dziękujemy Damianowi Dziurze za swój niebagatelny wkład w rozwój naszej Akademii. Jednocześnie informujemy, iż trener Damian Dziura w dalszym ciągu będzie prowadził II drużynę Stali Brzeg.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn