Chłopaki, dziękujemy!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W rundzie wiosennej barw Stali Brzeg nie będą reprezentować Igor Czapran, Korneliusz Karolczak, Jakub Blichar i Kacper Urysz.

Korneliusz Karolczak trafił do naszego klubu równo rok temu z Miedzi Legnica. W swojej pierwszej rundzie w Stali 19-latek zanotował 5 występów na poziomie III ligi, natomiast jesienią wystąpił w 11 meczach w IV lidze, zdobywając dwie bramki. Najbliższe półrocze pomocnik spędzi na wypożyczeniu w Konfeksie Legnica (Klasa Okręgowa).

Wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymali dwaj inni młodzi zawodnicy – Jakub Blichar i Igor Czapran. Pierwszy z nich w rundzie jesiennej przeważnie występował w zespole A-klasowych rezerw, ale zaliczył trzy mecze w I drużynie Stali. Jego kolejnym klubem najpewniej będzie Moto-Jelcz Oława.

Igor Czapran jesienią był drugim bramkarzem w kadrze Stali, a jesienią wystąpił w dwóch spotkaniach – z Pogonią Prudnik i Piastem Strzelce Opolskie.

Do Foto-Higieny Gać na wypożyczenie powędruje również Kacper Urysz. Młody obrońca w przeszłości reprezentował już barwy tego klubu. W pierwszej części sezonu zagrał w jednym spotkaniu ligowym w barwach Stali.

Chłopaki, dziękujemy za waszą grę w naszym klubie i życzymy powodzenia!

fot. Janusz Pasieczny

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn