Za nami przedsezonowa kolacja w Restauracji Mario

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W środę, 3 sierpnia w Restauracji Mario odbyła się uroczysta kolacja naszej drużyny przed startem nowego sezonu.

Wzięli w niej udział III-ligowi zawodnicy Stali Brzeg, trenerzy, zarząd oraz zaproszeni goście – Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak i radny naszego miasta oraz były piłkarz Stali Janusz Żebrowski.

Wszystkich zebranych przywitał Prezes Piotr Scąber, dziękując za przybycie i życząc naszym zawodnikom udanego startu rozgrywek. Nadzieje na dobry sezon w wykonaniu Stalowców wyrazili również Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak i Janusz Żebrowski, którzy z rąk prezesów otrzymali drobne upominki klubowe.

Serdecznie dziękujemy właścicielom Restauracji Mario – Państwu Mariuszowi i Alicji Firek za pyszną kolację oraz możliwość miłego spędzenia czasu. Mamy nadzieję, że integracja zespołu przyniesie owoce na murawie, gdzie wraz ze startem III ligi będziemy oglądali zawodników walczących jeden za drugiego!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn