Wojciech Kaszub nowym trenerem drużyny rezerw

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Informujemy, że w nowym sezonie drużynę rezerw Stali Brzeg poprowadzi trener Wojciech Kaszub, który na stanowisku szkoleniowca zastąpi Dariusza Żaka.

Trenera Kaszuba nikomu w Brzegu nie trzeba przedstawiać. 45-latek jest związany z naszym klubem od wielu lat, najpierw jako zawodnik, a potem jako trener. Prowadząc młodzież regularnie odnosi liczne sukcesy – wystarczy wymienić chociażby Mistrzostwo Opolszczyzny Juniorów Starszych (w 2019 roku), grę w barażach o awans do CLJ U-17 z juniorami młodszymi (w roku 2021) czy brązowe medale za zajęcie 3. miejsca w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych w ubiegłym sezonie.

Przypomnijmy, że miniony sezon drużyna Stali II Brzeg zakończyła na 6. miejscu w tabeli A-klasy. Do 2. pozycji, która w ostatecznym rozrachunku również zapewniała awans do Klasy Okręgowej, żółto-niebieskim zabrakło jedynie 3 punktów.

Zarząd klubu pragnie również serdecznie podziękować dotychczasowemu szkoleniowcowi – Dariuszowi Żakowi za jego półroczną pracę z zespołem i życzyć powodzenia w przyszłości.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn