Weekendowy rozkład jazdy Akademii

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Przed nami jeden z ostatnich weekendów, w trakcie których rywalizować o ligowe punkty będą ekipy z naszej Akademii Piłkarskiej. Zachęcamy do lektury zapowiedzi ich spotkań.

Rezerwy czeka bardzo ciekawy, ale zarazem niezwykle trudny pojedynek z Olimpią Lewin Brzeski. Zespół prowadzony przez trenera Marka Zagórskiego w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i wspólnie ze Startem II Namysłów przewodzi ligowej tabeli. Dwa oczka mniej mają brzeżanie, którzy wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań. Jedno jest pewne – w niedzielę będziemy świadkami wielkich emocji.

Rezerwy (A-klasa)

Olimpia Lewin Brzeski – Stal II Brzeg

05.11.2023 (niedziela), godz. 13:30

Choć do zakończenia rundy jesiennej w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych pozostały jeszcze dwie kolejki, to wiadomo już, że drużyna Stali zakończy ją na 3. pozycji. W sobotę będzie jednak znakomita szansa na poprawienie swojego dorobku, bo żółto-niebiescy zmierzą się z będącym w dolnych rejonach tabeli MKS-em Kluczbork. Jesienią padł kosmiczny wynik 15:0 dla Stali.

Juniorzy młodsi (OLJM)

MKS Kluczbork – Stal Brzeg

04.11.2023 (sobota), godz. 10:00

Trampkarze w pojedynku z Polonią Nysa powinni powalczyć o trzy oczka, bo rywale plasują się w tabeli niżej od brzeżan. Liczymy na zwycięstwo zespołu trenera Aleksandrzaka i udane rozpoczęcie weekendu.

Trampkarze (OLT)

Stal Brzeg – Polonia Nysa

03.11.2023 (piątek), godz. 14:30

Młodzicy najprawdopodobniej opuszczą szeregi I ligi młodzików. Przed naszymi chłopakami jeden z ostatnich meczów, czyli pojedynek ze Startem Namysłów.

Młodzicy (I liga młodzików)

Stal Brzeg – Start Namysłów

05.11.2023 (niedziela), godz. 11:00

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn