Usługi Pogrzebowe KOMUS nowym sponsorem naszego klubu!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Z przyjemnością informujemy, że nowym sponsorem Stali zostały Usługi Pogrzebowe KOMUS - Andrzej Brzeziński!

Odejście bliskiej nam osoby jest zawsze bardzo trudnym doświadczeniem. W tym niełatwym dla nas i naszych bliskich momencie warto zaufać zakładowi pogrzebowemu, który posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie. Usługi Pogrzebowe KOMUS zajmą się przygotowaniem pochówku i załatwieniem wszelkich formalności tak, żebyś ten czas mógł spędzić z rodziną i bliskimi.

Zakład Usług Pogrzebowych KOMUS posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych, które jest potwierdzone 30-letnią historią zakładu. Firma oferuje godne, profesjonalne i indywidualne podejście do wszelkich oczekiwań i wymagań rodzin w chwilach bólu po odejściu bliskich. O wysokiej jakości oferowanych usług świadczy bardzo duże grono klientów nie tylko z Brzegu, ale również z okolic.

Do głównych usług oferowanych przez Usługi Pogrzebowe KOMUS należy transport zmarłego, załatwienie wszelkich formalności, a także szeroko rozumiana organizacja pogrzebu.

Umowę sponsorską z ramienia firmy podpisał właściciel – Pan Andrzej Brzeziński, zaś nasz klub reprezentowali prezes Piotr Scąber oraz wiceprezes Mariusz Firek.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie!

Usługi Pogrzebowe KOMUS – Andrzej Brzeziński
Brzeg, ul. Starobrzeska 81
kontakt: tel. 602 348 408, e-mail: komusbrzeg@komusbrzeg.pl
strona internetowa: www.komusbrzeg.pl

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn