Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego wspiera brzeską Stal

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego wspiera BTP Stal Brzeg i szkolenie młodzieży w naszym klubie.

Nasz klub w ramach zadania „Stal Brzeg – Akademia Przyszłości” otrzymał dotację w kwocie 27 000 złotych.

BTP Stal Brzeg jest największym klubem sportowym w Brzegu, w którym gra i trenuje ponad 200 zawodników, w tym ponad 160 młodych adeptów piłki nożnej. Nasz klub posiada drużyny młodzieżowe w najwyższych klasach rozgrywkowych w województwie. Doświadczona kadra trenerska, bardzo dobra infrastruktura, zaangażowanie władz miasta i sponsorów sprawiają, że nasza młodzież radzi sobie bardzo dobrze w tych rozgrywkach, co roku plasując się w górnych rejonach tabel. Efekty tej dobrej pracy widzieliśmy również choćby w minionym roku, kiedy świetne rezultaty osiągały nasze drużyny rezerw czy juniorów młodszych. Potwierdzeniem wysokiego poziomu szkolenia było także przyznanie naszej Akademii „brązowej gwiazdki” w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Serdecznie dziękujemy Panu Marszałkowi oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Opolskiego za wspieranie opolskiej piłki!

Zadanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.

#SportOpolski2023

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn