Firma Donaldson sponsorem Stali Brzeg!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Mamy jeszcze jedną, znakomitą informację dzisiejszego wieczora - do grona sponsorów brzeskiej Stali dołączyła firma Donaldson!

Donaldson, światowy lider w produkcji filtrów, zakład w Skarbimierzu otworzył w grudniu 2015 roku. Fabryka w Skarbimierzu specjalizuje się w produkcji filtrów powietrza i cieczy dedykowanych do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz urządzeń rolniczych.

Kilka faktów o firmie:
🎉 2015 – rok powstania fabryki,
🙋 600 pracowników obecnie zatrudnionych,
📈 8,6 mln filtrów produkowanych rocznie,
🌟43 tys m² wynosi powierzchnia zakładu,
🌎52 zakłady produkcyjne na całym świecie.

Fabryka filtrów to miejsce rozwoju zawodowego głównie dla osób z branż takich jak: inżynieria produkcji, logistyka, utrzymanie ruchu, ale i również jest możliwość nabywania doświadczenia w takich działach jak zakupy, finanse, HR, sprzedaż, czy IT. Większość liderów oraz specjalistów została wyłoniona z zatrudnionej załogi w ramach zaproponowanej ścieżki rozwoju zawodowego. I taki, sprawdzony w ciągu ostatnich 8 lat, sposób działania firma planuje kontynuować. Oprócz możliwości rozwoju, pracownicy Donaldsona mają możliwość być częścią wielu inicjatyw społecznych takich jak: Bieg DotlenieniRun, Akcja Sprzątania Świata i Sadzenia Drzew, a sama firma chętnie wspiera ochotnicze straże pożarne, szkoły średnie oraz lokalne organizacje.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn