Trampkarze: MKS Gogolin – Stal Brzeg 2:1

Mimo naprawdę dobrego występu trampkarze Stali nie przywieźli z Gogolina żadnego punktu.

Po pierwszej części spotkania to MKS prowadził 1:0 po trafieniu z 16. minuty. Brzeżanie wzięli się do roboty po zmianie stron. Zespół prowadzony tego dnia przez Wojciecha Kaszuba (w zastępstwie za nieobecnego Jarosława Aleksandrzaka) dopiął swego już w 47. minucie, gdy stan meczu wyrównał Adam Zieliński. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy golem z 60. minuty zapewnili sobie komplet oczek. Żółto-niebiescy przegrali na trudnym terenie w Gogolinie, ale to był jeden z najlepszych ich występów w tej rundzie. Głowy do góry, gramy dalej!