Sparing nr 2: Stal Brzeg – Moto-Jelcz Oława (ZAPOWIEDŹ)

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Nasi zawodnicy w sobotnie przedpołudnie rozegrają druga grę kontrolną w ramach przygotowań do nowego sezonu. Przeciwnikiem żółto-niebieskich będzie Moto-Jelcz Oława.

Powoli klaruje się sytuacja w zespole Stali Brzeg. Po środowym sparingu w Głogówku trener Marcin Nowacki podziękował kilku zawodnikom testowanym, natomiast paru z nich zaprezentowało się na tyle pozytywnie, że w sobotę znów będziemy mogli zobaczyć ich w akcji.

Rywal Stalowców – Moto-Jelcz Oława niemal do ostatniej kolejki IV ligi dolnośląskiej bronił się przed spadkiem. Ostatecznie podopieczni Zbigniewa Smółki (w przeszłości trenera m.in. Stali Mielec czy Arki Gdynia) zakończyli rozgrywki na 9. miejscu, mając trzy punkty więcej od MKP Wołów, najwyżej sklasyfikowanego spadkowicza.

Oławianie mają już za sobą pierwszy sparing tego lata. W ubiegłą sobotę Moto-Jelcz przegrał u siebie z Foto-Higieną Gać 0:1.

Mecz sparingowy zostanie rozegrany na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Brzegu. Początek o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy!

Sparing nr 2

Stal Brzeg – Moto-Jelcz Oława

16.07.2022 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu

fot. Przemysław Nijakowski 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn