Poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W tym tygodniu poznaliśmy już pierwsze decyzje kadrowe. Drużynę Stali Brzeg opuszczają Patryk Nowakowski, któremu skończyło się wypożyczenie do naszego klubu, a także Marcin Budnik, odchodzący z żółto-niebieskiego zespołu po 2,5 roku.

Patryk Nowakowski trafił do ekipy Marcina Nowackiego w lutym tego roku na zasadzie wypożyczenia. W rundzie wiosennej rozegrał 8 spotkań na poziomie III ligi, trzykrotnie wychodząc w podstawowym składzie. 19-letniego obrońcę czekają teraz jeszcze większe wyzwania, bowiem jego nowym klubem został II-ligowy Hutnik Kraków.

Marcin Budnik piłkarzem Stali został na początku 2020 roku. Jego przygoda z naszym klubem rozpoczęła się bardzo niefortunnie, bowiem już na samym początku „Budzik” doznał poważnej kontuzji, która wyeliminowała go z gry na pół roku. Później problemy zdrowotne i sprawy zawodowe również przeszkadzały Marcinowi w regularnych treningach i grze, przez co zawodnik na przestrzeni 2,5 roku zanotował 19 spotkań ligowych, zdobywając jednego gola (przeciwko Polonii Nysa).

Patryk, Marcin, dziękujemy wam za występy w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

zdjęcie główne w artykule: fot. Przemysław Nijakowski

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn