Sparing: Miedź II Legnica – Stal Brzeg 4:5

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Mamy pierwsze zwycięstwo w zimowych sparingach. Piłkarze brzeskiej Stali po dwóch całkowicie odmiennych połowach pokonali rezerwy Miedzi Legnica 5:4.

W pierwszej połowie na murawie rządzili i dzielili brzeżanie. Naszym zawodnikom wychodziło niemal wszystko, a bramki zdobywali po bardzo składnych akcjach. Na listę strzelców wpisywali się Michał Szymczyk, Maksymilian Podgórski (dwukrotnie) i Maciej Rakoczy. Do przerwy brzeżanie prowadzili aż 4:0. Po zmianie stron nasza drużyna niestety sama podała tlen rywalom, popełniając proste błędy i szybko tracąc trzy bramki. W 68. minucie Miedź II Legnica po stałym fragmencie gry wyrównała na 4:4, ale ostatni głos należał do Stalowców. W 84. minucie w polu karnym przeciwników do dośrodkowanej piłki najwyżej wyskoczył testowany napastnik, dając Stali zwycięstwo 5:4.

Szersza relacja ze spotkania już niebawem…

Sparing nr 3

Miedź II Legnica – Stal Brzeg 4:5 (0:4)

bramki: Szymczyk 16′, Podgórski 23′, 27′, Rakoczy 32′ k, zawodnik testowany 84′

Stal: Zawodnik testowany I – Sztylka, Tupaj, Kudra, Brusiło, Rakoczy, Szymczyk, Bujakiewicz, Poniewierski, Sypek, Podgórski. W meczu grali również: Firek, Zender, Kopij, Hawryło, Dychus, Karolczak i zawodnik testowany II. Trener Paweł Schmidt.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn