Rezerwy zagrają w Skarbimierzu o podtrzymanie dobrej serii

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Po czterech meczach bez porażki żółto-niebieskie rezerwy zagrają w Skarbimierzu z niepokonaną dotąd ekipą KS-u.

Podopieczni Wojciecha Kaszuba rozpoczęli sezon od falstartu i przegranej z Victorią II Chróścice. Z każdym kolejnym spotkaniem forma naszych zawodników rosła, wskutek czego młodzi Stalowcy awansowali na 5. pozycję w tabeli dzięki dwóm zwycięstwom i dwóm remisom. Teraz żółto-niebieskich czeka bardzo trudne, kto wie, czy nie najtrudniejsze spotkanie z dotychczasowych.

KS Skarbimierz to spadkowicz z Klasy Okręgowej. W poprzednim sezonie sąsiedzi zza miedzy opuścili tą klasę rozgrywkową, ale w tych rozgrywkach chcą powalczyć o ponowny powrót na wyższy szczebel. Dotychczasowe rezultaty podopiecznych Pawła Jankowskiego wskazują na to, że cel może udać się zrealizować. KS Skarbimierz jak dotąd wygrał trzy mecze, dwa zremisował (z Olimpią Lewin Brzeski i Orłem Olszanka) i z dorobkiem 11 punktów plasuje się na pozycji wicelidera tabeli A-klasy. Największą siłą naszych rywali jest defensywa, bowiem dotychczas stracili oni tylko dwa gole.

Przed nami starcie dwóch rozpędzonych ekip. Dodatkowym smaczkiem będzie fakt, że w zespole ze gospodarzy występuje kilku zawodników z przeszłością w Stali (głównie w juniorskich zespołach, ale nie tylko). Jesteśmy przekonani, że warto w niedzielne popołudnie pojawić się w Skarbimierzu, by kibicować naszym chłopakom.

5. kolejka A-klasy

KS Skarbimierz – Stal II Brzeg

24.09.2023 (niedziela), godz. 16:00

Stadion w Skarbimierzu

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn