Rezerwy: Stal II Brzeg – Victoria Kościerzyce 3:2

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła drużyna rezerw Stali. Podopieczni Wojciecha Kaszuba w meczu 3. kolejki A-klasy pokonali Victorię Kościerzyce 3:2.

Na przerwę obie ekipy schodziły przy remisie 1:1. Strzelanie w 5. minucie rozpoczął Łukasz Rozkowiński. Na tą bramkę chwilę po upływie pół godziny odpowiedział Szymon Zalewski. Po zmianie stron szczególnie piorunujące było 120 sekund, pomiędzy 66. a 67. minutą. Wówczas to brzeżanie zdobyli dwa gole – autorami byli Kamil Kopij i Bartosz Kusicielek. Victoria walczyła do końca, ale było ją stać tylko na jednego gola. W 75. minucie na 2:3 trafił Bartosz Świechowski.

Stalowcy zgarnęli pierwsze zwycięstwo w sezonie. Za tydzień zawodnicy Wojciecha Kaszuba postarają się pójść za ciosem w pojedynku z LKS-em Rybna.