Rezerwy: Stal II Brzeg – Start II Namysłów 2:2

Podział punktów w meczu 5. kolejki A-klasy. Nasza drużyna rezerw jako pierwsza ekipa w tym sezonie urwała punkty zespołowi z Namysłowa, remisując 2:2.

Wszystkie bramki padły jeszcze przed zmianą stron. Jako pierwsi strzelanie rozpoczęli przyjezdni, a konkretnie doświadczony Patryk Pabiniak, który w 6. minucie otworzył rezultat. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać – w 12. minucie celnym uderzeniem popisał się Bartosz Kusicielek i mieliśmy remis. W 27. minucie czerwono-czarni ponownie wyszli na prowadzenie i znów stało się to za sprawą Patryka Pabiniaka. Gdy pierwsza połowa zbliżała się do końca, ponownie do gry wrócili Stalowcy. Tym razem, w 43. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Blichar.

Wynik 2:2, jaki widniał do przerwy, po zmianie stron już się nie zmienił. Obie ekipy miały swoje okazje, nie brakowało również kontrowersji. Stal zremisowała ze Startem 2:2 i może już się sposobić do kolejnego, bardzo trudnego meczu. Na wyjeździe podopieczni Wojciecha Kaszuba zmierzą się z niepokonanym KS-em Skarbimierz.