Rezerwy: mecz na szczycie ze Starościnem (ZAPOWIEDŹ)

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Patrząc na pozycję w tabeli obu zespołów wygląda na to, że w niedzielę będziemy świadkami meczu sezonu w A-klasie. Rezerwy Stali podejmą niepokonanego lidera ze Starościna.

Pojedynek ten zapowiada się niezwykle interesująco z wielu powodów. Po pierwsze, zarówno brzeżanie, jak i nasi rywale prezentują ostatnio wyborną formę. LZS w bieżących rozgrywkach jeszcze nie przegrał, tracąc punkty jedynie raz (remis 0:0 ze Startem II Namysłów). Pozostałe 16 meczów ekipa ze Starościna wygrywała, dzięki czemu z dorobkiem 49 punktów przewodzi tabeli i pewnie zmierza po awans.

Stal II Brzeg również nie ma się czego wstydzić. Nasi młodzi piłkarze ostatni raz przegrali jeszcze we wrześniu… właśnie z LZS-em Starościn (0:3). Od tego momentu żółto-niebiescy pięli się już tylko w górę, a po zgarnięciu trzech punktów w Rybnej awansowali na 2. pozycję w tabeli, gwarantującą na koniec sezonu grę w barażach o Ligę Okręgową.

W drużynie trenera Rafała Żołnowskiego gra kilku zawodników z przeszłością w Stali: Tomasz Jaworski, Marcin Zajączkowski i Wojciech Krawców. Warto też podkreślić, że obie ekipy spotkają się ze sobą jeszcze raz w czerwcu tego roku, kiedy to na Stadionie Miejskim w Brzegu rozegrają mecz finału terytorialnego Pucharu Polski.

Zachęcamy do kibicowania naszym młodym chłopakom. Wstęp wolny!

18. kolejka A-klasy (grupa 2)

Stal II Brzeg – LZS Starościn

16.04.2023 (niedziela), godz. 12:00

Stadion Miejski w Brzegu – boisko boczne

fot. Janusz Pasieczny

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn