Rezerwy: KS Dąbrowa – Stal II Brzeg 3:2

Zakończyła się bardzo dobra seria naszej drużyny rezerw. Stal II Brzeg przegrała na wyjeździe z KS Dąbrowa 2:3.

Strata punktów boli tym bardziej, że podopieczni Wojciecha Kaszuba dwukrotnie gonili wynik, dwukrotnie doprowadzali do wyrównania, a bramkę na 2:3 stracili już w doliczonym czasie gry.

Do przerwy było 1:1. Rywale rozpoczęli strzelanie w 17. minucie, ale już chwilę później po stronie brzeżan odpowiedział Jakub Blichar. Mecz był wyrównany i bardzo zacięty, a w drugą część spotkania ponownie lepiej weszli miejscowi, w 49. minucie wychodząc na prowadzenie 2:1. Stalowcy dążyli do wyrównania i w 80. minucie dopięli swego – do siatki trafił Kacper Urysz. Podział punktów nie zadowalał żadnej z ekip i spotkanie zrobiło się bardzo otwarte. W doliczonym czasie szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili jednak gospodarze. Gola na 3:2 zdobył Janusz Cisowski i komplet oczek pozostał w Dąbrowie.