Marek Zagórski nowym trenerem rezerw Stali Brzeg

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Nowym szkoleniowcem naszych A-klasowych rezerw został Marek Zagórski - w ostatnim czasie trener Olimpii Lewin Brzeski.

Po przesunięciu Wojciecha Kaszuba do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, Zarząd klubu rozpoczął poszukiwania nowego trenera i znalazł godnego następcę na jego miejsce. Trener Zagórski jest jednym z najbardziej cenionych trenerów w okolicy, a swoją dobrą pracę potwierdzał osiąganymi wynikami m.in. w Victorii Dobrzyń czy Olimpii Lewin Brzeski.

Marek Zagórski urodził się 9 września 1981 roku. Jako zawodnik przez wiele lat występował w drużynie z Brzegu (pod nazwami BTP Brzeg, Piast Brzeg i Stal Brzeg), rozgrywając 159 meczów dla naszego zespołu i zdobywając 28 bramek. Oprócz tego grał również m.in. w Błyskawicy Gać, Victorii Dobrzyń, GKS-ie Grodków, LKS-ie Rybna i Olimpii Lewin Brzeski.

W swojej trenerskiej karierze prowadził seniorskie zespoły Burzy Lipki, Victorii Dobrzyń oraz Olimpię Lewin Brzeski, której szkoleniowcem był przez ostatnie półtora roku. Jego drużyna była jedną z rewelacji rundy jesiennej i po pierwszej części sezonu plasuje się na 6. pozycji w tabeli A-klasy. Wcześniej pracował również z zespołami młodzieżowymi Football Academy Olszanka, Masters Brzeg i Stali Brzeg. Nowy trener Stali II Brzeg posiada licencję UEFA B.

Witamy w klubie i życzymy sukcesów!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn