Marcin Niemczyk: jak najszybciej musimy się otrząsnąć

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Pomocnik żółto-niebieskich Marcin Niemczyk ocenił przegrane derby z Polonią Nysa, a także skomentował obecną sytuację naszego zespołu w tabeli.

– Wygrała drużyna skuteczniejsza. Każda z drużyn miała swoje lepsze i gorsze fragmenty gry w tym meczu, lecz to Nysa w tych momentach była konkretniejsza. W dodatku zarówno pod względem indywidualnym jak i zespołowym podejmowaliśmy zbyt dużo nieodpowiednich decyzji, co często uniemożliwiało stworzenie dogodnych sytuacji w ofensywie bądź sprawiało, że w defensywie byliśmy gorzej zorganizowani, aniżeli w poprzednich meczach – powiedział pomocnik Stali.

– Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja w tabeli jest fatalna. Meczów zostaje coraz mniej, a punktów potrzebujemy jak tlenu. Dlatego jak najszybciej musimy się otrząsnąć, głowy zresetować i jak najlepiej się przygotować do kolejnego meczu z Cariną Gubin. Pokazaliśmy już w zeszłym sezonie, że drużyna ma charakter i potrafi z tak trudnych chwil się podnieść. Margines błędów się skończył, musimy wrócić na właściwe tory i zacząć regularnie punktować – dodał Niemczyk.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn