Kolejni młodzi zawodnicy Stali z powołaniami do kadr wojewódzkich

Kolejni młodzi zawodnicy Stali z powołaniami do kadr wojewódzkich

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W minionym tygodniu kolejny już raz zawodnik z Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg - tym razem Filip Florków - otrzymał powołanie na konsultacje selekcyjne kadr wojewódzkich OZPN z rocznika 2010. To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnich tygodniach, gdy młody zawodnik Stali jest powoływany do reprezentacji województwa, dlatego pokusiliśmy się o małe podsumowanie.

Lista piłkarzy brzeskiej Stali, którzy w ostatnim półroczu otrzymywali powołania do kadry OZPN jest długa. Oprócz Filipa Florków tego zaszczytu dostąpili również dwaj inni bramkarze żółto-niebieskich: Ksawery Szydełko i Bartosz Krzyściak (cała trójka z rocznika 2010).

Najwięcej talentów trenerzy kadr wojewódzkich wypatrzyli jednak w drużynie naszych trampkarzy (2008), skąd powołania słano do pięciu zawodników: Piotra Szyndralewicza, Filipa Nowackiego, Mateusza Mozoły oraz braci Adama i Jakuba Zielińskich. Bardzo cieszymy się, że talent naszych chłopaków został dostrzeżony, przez co nasi zawodnicy zostali wyselekcjonowani do grona najlepszych piłkarzy swojego rocznika w województwie.

Gratulujemy i oby tak dalej!

fot. Opolski Związek Piłki Nożnej

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn